Moje přidaná hodnota

Zdravím vás všechny u nového blogu 🙂 

 

Možná by vás zajímalo, co se mi poslední dobou honí v hlavě…Už dlouhou dobu jsem přemýšlela nad tím, čím pozvednout své služby o trochu výš. Ráda bych vám během focení dělala radost a chtěla bych, abyste byli spokojení a na focení vzpomínali. Není to jen o samotném focení, je to i o tom si to prostě užít, uvolnit se a poznat nové lidi. A jako bonus mít pak vzpomínku na celý život.

Vždy když někoho fotím, tak se vždycky ten dotyčný ptá: „A kdy už budou hotové fotky?“ (Nejlépe pár hodin po focení, všichni to známe, že?:D). Všichni si totiž myslí, že je to jen o tom nafotit pár fotek, pak to jakžtakž upravit a je to.. Jenže skoro nikdy to tak není a pokud si s tím fotograf chce trochu vyhrát a nebo má ještě jiné klienty, tak to zkrátka tak rychle nejde, bohužel.

A díky tomuhle mě to napadlo. Proč svým klientům vlastně nedat to, co chtějí? Řešení bylo strašně jednoduché. Každému klientovi dát ihned po focení hotovou fotografii. A jak to realizovat? Úplně jednoduše.

Pořídila jsem si Instax a rozhodla jsem se ho brát na každé focení. Ve zkratce to je foťák, ze kterého vyjede hotová fotka. Hned po focení zrcadlovkou cvaknu klientům fotku Instaxem, kterou si z focení můžou odnést. Ze začátku jsem byla hodně zvědavá, jak na to budou klienti reagovat. Když jsme viděla první radosti z hotových fotek, hned jsem si uvědomila, že to byl krok správným směrem a že v tom budu pokračovat.

Další věc, která mě těší je ta, že v mém okolí to nikdo jiný nedělá a tím pádem je to taková „má přidaná hodnota“. Pokud se tedy objednáte na focení ke mně, máte záruku, že si z focení odnesete hotovou fotku. To je super, ne? A nemusíte se bát, není za to žádný příplatek, je to vše v ceně focení J

 

Budu se na vás těšit,

Adéla

SLEDUJTE MĚ I NA INSTAGRAMU

NAPIŠTE MI

ZAVOLEJTE MI

+420 773 183 922