TÝDEN DUCHŮ V ZOO DVŮR KRÁLOVÉ

Opět Vás po nějaké době zdravím 🙂

Minulý měsíc byl celkem hektický a tak nebyl čas na blog, ale chystám se to napravit. Dnes bych Vám ráda přiblížila jedno skvělé místo, kam se moc ráda vracím každý rok a každý rok nerada odjíždím.

Jak jste si z nadpisu mohli všimnout, bude se také jednat o týden duchů v ZOO Dvůr Králové (odkaz zde). No nezní to skvěle? Já osobně mám tuto atmosféru moc ráda. Když jsem byla na této akci poprvé, tak jsem si to zamilovala a přijde mi to jako krásné zpestření podzimních prázdnin. Proto jsme tam tento rok vyrazili poněkolikáté znovu.

Hned po příchodu na vás dýchne ta pravá atmosféra. Všude okolo vidíte vyřezané dýně, kterými je ozdobená celá ZOO (mimochodem tyto dýně si mohou sami návštěvníci vyřezat a umístit je kamkoliv). Tento rok jsme si také poprvé vyřezali svou vlastní dýni. Celý den jsme měli dost času na to, abychom si prošli celý areál. Moc se nám líbilo u Kočkodanů, kde byl jeden z nich velice kontaktní. Dále nás hodně překvapily zebry, které se vůbec nebály a přišly až dolů k nám. Takové zážitky mám velice ráda, protože jsou prostě „něco víc“ než obyčejné se procházení po areálu.

Navečer nás čekala asi hodinová přednáška o netopýrech, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací. Po přednášce následovala cesta za netopýry, kde jsme si měli poslechnout, jak se mezi sebou dorozumívají. Bohužel netopýři s námi ten večer nespolupracovali 😀 Jako poslední večerní program jsme absolvovali večerní prohlídku s průvodkyní. Paní průvodkyně nám řekla opravdu moc zajímavých informací o jednotlivých zvířatech, kolem kterých jsme procházeli. Tohle se nám asi líbilo úplně nejvíc, protože to se jen tak nedozvíte.

Na závěr přikládám pár zajímavých fotek J. Zbytek najdete během pár týdnů na mé facebookové stránce (odkaz). Příští rok se opět těším na zajímavý zážitek!

NAPIŠTE MI

ZAVOLEJTE MI

+420 773 183 922