Tato akce je nedostupná.

Fotografka Adéla Karasová

„Velkým tajemstvím úspěchu v životě člověka je být připraven, když se naskytne příležitost.“

Mým cílem je tvořit vzpomínky. Vzpomínky, které udělají radost Vám i Vašim blízkým.

Jsem mladá portrétní a svatební fotografka z Benátek nad Jizerou, která fotografii podlehla zhruba v nějakých 12 letech.

Na svých fotografických začátcích jsem propadla jsem lásce ke zvířatům (kterou mám dodnes), takže jsem svůj volný čas trávila v zoologických zahradách a číhala na zvířata.

Nyní se specializuji na focení rodinných a párových fotek, maturitních plesů a svateb.

Má tvorba je čistá a jednoduchá. Ráda během focení zachycuji přirozené emoce, které Vás vystihují. Navíc se vždy snažím dát fotkám nějakou přidanou hodnotu a výsledné fotky vždy precizně balím.

Mimo focení jsem ještě studentka, avšak nic společného s fotografií nestuduji. Mimo jiné i vášnivá čtenářka, která každou volnou chvíli tráví nad knihami. A vlastně úplně normální holka :-) 

Kvalita

Vždy fotím tak, aby mé fotky byly co nejkvalitnější. Nejen co do technické kvality, ale především, fotím tak, aby fotografie měla duši.

Zkušenosti

Denně na sobě pracuji, vzdělávám se a nabírám další a další zkušenosti, které vkládám do fotografií, které pro vás pořizuji.

Podpora

Ke každému přistupuji individuálně. Vše vysvětlím před focením, vedu vás během focení a komunikuji i při následné postprodukci.

0

Realizovaných focení

3 roky fotím profesionálně. Tento rok více jak 50% z celkového počtu. Je to opravdu jízda. Děkuji všem!
0

Nafocených hodin

Není nad to trávit čas tím co vás baví. Pokud vás to i živí, tak je to příjemný bonus.

Nasmlouváno60%

V přípravě50%

V průběhu89%

Dokončeno50%

Odesláno75%

Zvířata

Miluji přírodu. Fotit zvířata je krásným relaxem.

Lidé

Dám vašim fotkám duši. Získáte jedinečnou vzpomínku na celý život.

Akce

Svatby, maturitní plesy, oslavy. Jakékoliv akce, ze kterých potřebujete jedinečné a originální fotografie v profesionální kvalitě.

Miluji fotografii....

„Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.“