Tato funkce není z důvodu ochrany autorských práv povolena.

O mně...

"Je lepší kráčet sám než v davu, který jde špatným směrem..."

„Fotoaparát je nástrojem, který nás učí, jak se na svět dívat bez fotoaparátu.“

Jsem mladá fotografka, která si jde za svým snem. Focení se mě drží již pár let a tak jsem se konečně rozhodla se do toho pořádně obout.

Začalo to velice nevinně a to focením mobilem všeho okolo mě. Poté jsem začala toužit po něčem lepším a zrcadlovka pro mě byla jasná volba. Několik let jsem se ji učila pořádně ovládat a zkoušela k tomu i nejrůznější objektivy. Začínala jsem fotit zvířata a ideální pro mě byly zoologické zahrady. Ale focení zvířat je celkově hodně o náhodě, takže buď máte štěstí a povedou se vám super fotky a nebo štěstí nemáte a zvířata jsou zalezlá a neukáží se :-D A to si dopředu opravdu nenaplánujete.

Od zvířat jsem se postupně dostávala k focení lidí, což je diametrálně odlišné od focení zvířat. Ale nenechala jsem se tím zastrašit a snažím se v tom neustále zdokonalovat. Ráda zachytím jedinečné okamžiky, které se už nemusí opakovat. Mé oblíbené jsou spontánní fotky, protože to jste prostě VY! (Mnohem lepší než nějaké strnulé pózy).

Stále se něčemu novému učím a zkouším nové věci. Nejdůležitější na tom je, že mě to baví a naplňuje, jako nic jiného na světě <3

„Ráda fotím kohokoliv kdo neví, z jakého úhlu vypadá nejlépe.“

Fotím jednotlivce, páry, zvířata, přírodu, akce, produktové fotografie....Prostě cokoliv zajímavého :-)